">
Využíváme cookies.

Máte servis nebo obchod? Zaregistrujte se a získejte velkoobchodní ceny!

 

 

 


» O nás
Velkoobchod

Jsme dovozci a dodavateli speciálního autonářadí, které distribuujeme např. do kamenných a internetových obchodů s autodíly jako doplněk sortimentu.

Pro velkoobchodní nabídku nás neváhejte kontaktovat na info@mojedilna.cz nebo

můžete na tel.:775 400 912

Pro servisy, obchody (internetové či kamenné),obchodníky a odběratele ve větším množství nabízíme, především na drobnější přípravky, velmi zajímavé velkoobchodní ceny!


Máte zájem o spolupráci?

V případě zájmu o prodej a distribuci autonářadí, pište na info@mojedilna.cz, volejte na tel.+420 775 400 912, rádi s Vámi navážeme spolupráci. Také se můžete přímo registrovat na našem velkoobchodním e-shopu www.auto-moto-naradi.cz

 

 

Nově jsme spustili další e-shop a to s obalovým materiálem a kancelářskými potřebami pod názvem OBALY BRNO.cz.

Věříme, že i pro Vás může být tento sortiment zajímavý. Snad každý z Vás se denně dostáváte do kontaktu s běžnou kancelářskou technikou a čas od času je potřeba něco málo dokoupit, a proč nakupovat u dvou různých dodavatelů a platit 2x poštovné, když můžete zaplatit jen jedno.

Výhody nákupu:

Pokud nakoupíte v obchodě MojeDílna.cz a zárověň uděláte objednávku na www.obalybrno.cz, stačí napsat do poznámek abychom Vám spojili objednávku z druhého e-shopu a platíte pouze za jedno poštovné(stačí napsat do poznámek přes koho chcete posílat, na e-shopech jsou rozdílné ceny dopravy)

Pokud nechcete dělat objednávku přes e-shop kvůli jednomu či dvoum produktům, stačí zavolat na tel. +420 775 400 912 a jednoduše Vám produkty přidáme po telefonu k Vaší objednávce na MojeDílna.cz

NDE1M